Door omstandigheden worden er geen Zumba lessen meer gegeven...

Regio finale 4e divisie

Op zaterdag 17 april zijn in Doetinchem de regio finales 4e divisie gehouden. Hier konden de turnsters zich weer plaatsen voor de districtsfinales op 5 juni ook in Doetinchem. 11 meisjes hadden zich hiervoor geplaatst.

Uitslagen

In de 1e wedstrijd zaten de instappers: Femke en Jasmijn en in de andere baan de jeugdmeisjes: Rosanne, Lisette, Geke en Melissa. Femke turnde een stabiele en vooral nette wedstrijd, haar enige foutje was een val van balk. Jasmijn turnde iets minder strak dan dat we van haar gewend zijn maar bleef wel keurig met alles op de balk en liet bij vloer een mooie overslag zien.

In de andere baan lieten Rosanne, Geke en Lisette keurige balkoefeningen zien. Melissa had wat meer moeite om op de balk te blijven staan. Bij vloer werd er naar kunnen gepresteerd en Melissa liet een heel mooie vloeroefening zien. En ook sprong zag er prima uit. Bij brug moet bij iedereen de opzwaai nog boven horizontaal komen dus hier was de d-score wat lager. Maar al met al best tevreden.

Bij de opmars voor de prijsuitreiking misten we Femke maar al snel werd duidelijk waarom. De kampioenen kwamen apart op en daar stond Femke bij. Femke behaalde een mooie 3e plaats en is natuurlijk door naar de districtsfinale. En ook Lisette met een 18e plaats en Rosanne met een 20e plaats zijn door naar het district.

In de 2e wedstrijd de junioren: Daimy, Lieke, Yuye en Francis. Zij hadden er zin in en begonnen ook bij balk. Daimy liet een keurige oefening zien. Francis had helaas een stop in haar sprongenserie wat haar 0.50 pnt. kost verder zag het er netjes uit. Lieke haar favoriete toestel is balk en valt er bijna nooit af, helaas deze keer met een zweefstand dus dat was balen. Yuye turnde toch wat ingehouden op balk en dat worden meestal niet de mooiste oefeningen.

Bij vloer zag het er bij allemaal weer super uit en Daimy turnde voluit met een strek voorover en een super hoge overslag salto en eindigde met flikflak hurk. Sprong ging prima en Yuye en Daimy lieten een mooie overslag ½ draai zien. Als laatste naar brug en dat is vooral waar Yuye en Francis het van moeten hebben. Zij lieten dan ook keurige oefeningen zien met hoge opzwaaien Francis haalde hier het hoogste cijfer en Yuye het 2e cijfer van allemaal.

En bij de opmars misten we deze keer Daimy in de rij. Dus we wisten het al. Na zo’n super wedstrijd was het erg verdiend dat Daimy hier regiokampioen werd.

Gefeliciteerd!

Met een 11e plaats voor Francis en een 17e voor Yuye zijn zij ook door naar de finale. Lieke viel met een 22e plaats net buiten de finale maar omdat Francis 5 juni een familiefeest heeft en niet mee kan doen mag Lieke toch meedoen.

In de laatste wedstrijd Anke onze pupil 2. Zij kwam erg zenuwachtig binnen maar dat was niet nodig. Na een keurige balkoefening was de spanning weg en ook op de andere 3 toestellen ging het super. En met een mooie 8e plaats is ook Anke ruim door naar de finale.

Meisjes allemaal veel succes op 5 juni in Doetinchem.

Gymnastiek Verslagen

  Zaterdag 26 juni, een onvergetelijke middag
  Apeldoornse Turn Kampioenschappen
  2de wedstrijd 7de divisie in Dronten
  Districtsfinale 4e divisie
  Goede resultaten toestel kampioenschappen 4e divisie
  Finale 2e divisie in Almelo
  Finale 1e divisie in Amsterdam
  Halve finale 2e divisie in Amsterdam
  Bondsfinale 3e divisie in Terneuzen
  2e pre-instap wedstrijd
  Regio finale 4e divisie
  ¼ Finale 2e divisie in Twello
  District finale 3e divisie
  Halve finale, 1e divisie in Dalen
  Pre-instap wedstrijd Heerde
  7de divisie wedstrijd te Ermelo
  11 Turnsters door naar regio finale 4e divisie
  Een druk wedstrijd weekend voor de turnselectie
  Mooie prestaties voor de 3e divisie turnsters in hun thuishaven
  Een mooi wedstrijdweekend in Almelo
© 2002- 2010   KDO Apeldoorn